poniedziałek, 14 grudnia 2015

Zapuśćmy się jesiennie - podsumowanie akcji + rok od oddania włosów

Witajcie!

Nawet nie zauważyłam, że tak długo milczałam na blogu... Bardzo za to przepraszam. Miała trochę rzeczy do zrobienia, a przy okazji dopadło mnie zwątpienie i zlenienie. Wracam więc do pisania z podwójną energią! 

Kilka dni temu na blogu Ewy pojawiło się podsumowanie akcji Zapuśćmy się jesiennie, w której brałam udział (numerek 28). Moje efekty także się w nim pojawiły, ale post na tym blogu powstał dopiero dzisiaj.

Moje wszystkie ambitne plany związane z używaniem wcierek do skóry głowy zakończyły się fiaskiem. Przez listopad tak jak przez poprzednie miesiące stosowałam jedynie Calcium Pantothenicum dwa razy po dwie tabletki. Włosy urosły w ciągu tego miesiąca o jakieś 2,5-3 cm. Łączny przyrost w ciągu całej akcji to ok. 6 cm.

Zdjęcie porównawcze przed i po akcji:Jak widać przyrost jest widoczny. Miałam nadzieję na więcej, ale i tak jestem zadowolona. :)

Przy okazji pamiętacie jak obcięłam włosy i oddałam w ramach akcji Daj włos? Za kilka dni minie dokładnie rok od tego czasu, a włosy spokojnie sobie rosną. Mam dla Was z tej okazji zdjęcie porównawcze. Pierwsze zdjęcie zostało zrobione dopiero miesiąc po obcięciu.Trochę im się urosło, prawda? Za kolejne 12 miesięcy mam nadzieję, że będzie tyle ile przed obcięciem. :)

Jak Wam poszło zapuszczanie włosów? Zapuszczacie dalej jak ja?

Pozdrawiam,
Iza

10 komentarzy:

 1. Nie próbuj na nie narzekać :) ❤

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będę na nie narzekać jeśli Ty pogodzisz się ze swoimi falami. :P

   Usuń
 2. Tylko? A tyle stosowalas Kochana, co dalo rewelacyjny koncowy efekt :)! Raz jeszcze gratuluje :*! Bardzo duzo urosly, szok, ze to juz rok mija od oddania wlosow.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, Ewo. :) Też byłam w szoku jak się zorientowałam, że to już rok minął. :)

   Usuń
 3. przez ten rok bardzo urosły Twoje włosy i są w doskonałej kondycji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Włosy nie tylko świetnie urosły ale stały się jeszcze piękniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przez rok czasu ci całkiem sporo włosy urosły! Moje najbardziej lubią naturalne kosmetyki tylko z olejami jeszcze się nie polubiły, ale im prostszy skład tym lepiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jestem zwolenniczką naturalnych kosmetyków. Jeśli chodzi o oleje to może trafiasz na te, których Twoje włosy akurat nie lubią? Stąd takie wrażenie.

   Usuń

Będzie mi bardzo miło jeżeli podzielisz się ze mną swoją opinią. :)