środa, 11 stycznia 2017

Trzecie urodziny bloga - konkurs

Cześć!

Lada chwila blog Zakręcone kółko będzie obchodził swoje trzecie urodziny. Z tej okazji chciałabym Was zaprosić do świętowania razem ze mną i wzięcia udziału w konkursie. 


Do wygrania jest zestaw składający się z:
- książki "Sekrety urody Koreanek" autorstwa Charlotty Cho,
- maski bąbelkującej Pore Bubble Cleansing Mask  Skin79,
- szamponu normalizującego Vianek,
- wcierki do skóry głowy Vianek.

Aby wziąć udział w konkursie należy być publicznym obserwatorem bloga lub obserwatorem Google+ lub lubić fanpage Zakręcone kółko (wybieracie jedną z tych trzech opcji) oraz odpowiedzieć na pytanie:

Jaka zasada (lub zasady) są według Ciebie najważniejsze w pielęgnacji i dlaczego? Może chodzić o pielęgnację włosów, twarzy, ciała, paznokci, stóp, dłoni... Pod tym względem macie dowolność.

Oprócz tego możecie:
- udostępnić informację na facebooku,
- być obserwatorem na Bloglovin.

Powyższy zestaw otrzyma osoba, której odpowiedź najbardziej mi się spodoba. Nie będę brać pod uwagę ilości zasad, a ciekawe wytłumaczenie.

Dodatkowe rzeczy będą przeze mnie brane pod uwagę, gdy będę zastanawiała się nad zwycięzcą. Zazwyczaj mam problem z wyborem, więc jeśli będę wahać się między 2-3 osobami to zapewne właśnie te dodatkowe rzeczy zdecydują.

Bardzo prawdopodobne, że w poście z wynikami zrobię podsumowanie odpowiedzi na pytanie. Ostatnio wyniki były bardzo ciekawe i zebrane zostały tutaj.

Regulamin
1. Aby wziąć udział w rozdaniu należy mieć ukończone 18 lat lub mieć pisemną zgodę rodziców na udział.
2. Sponsorem nagrody jest autorka bloga, czyli ja.
3. Rozdanie trwa od 11.01.2017 do 11.02.2017 r.
4. Zgłoszenia należy umieszczać w poniższym formularzu. W razie problemów z nim lub błędów proszę o zgłoszenie tego przez maila, wiadomość na Facebooku lub w komentarzu do tego posta.
5. Zwycięzcy zostaną wyłonieni do 7 dni od daty zakończenia rozdania.
6. Wyniki zostaną ogłoszone na łamach bloga w osobnym poście. Na maila z danymi do przesyłki będę czekała 3 dni.
7. Zgłoszenie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu realizacji i rozwiązania rozdania.
8. Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn, zm.).Powodzenia! Niech kosmetomoc będzie z Wami!

Pozdrawiam,
Iza.

4 komentarze:

  1. Gratulacje z okazji aż 3 lat! Znów będę śledzić Twoje poczynania w zapuszczaniu włosów po obcięciu, i mam nadzieję, że znów podpatrzę wiele perełek kosmetycznych :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Powodzenia! Ja niedługo świętuję ROCZEK!

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło jeżeli podzielisz się ze mną swoją opinią. :)